Yeni Güncellemeler Sonrası ınstagram Takipçi Kazanma

Yeni Güncellemeler Sonrası ınstagram Takipçi Kazanma

Yeni Güncellemeler Sonrası ınstagram Takipçi Kazanma
ınstagram’ın artık devamlı değişen bir yapısının olması uygulamanın sürekli dikkat çekmesini sağlamaya başlandı. Güncellemeler sonrasında uygulamaya dahil olan yeni bölümler ve uygulamaya gelen yenilikler ınstagram’ın her daim gündem olmasını sağlamakta. Biraz arka plana düştüğünde hemen yeni bir güncelleme, haliyle yeni bir bilhassa tekrardan güdeme gelmeyi başaran ınstagram’ın sürekli değişen bu yapısı ınstagram’ın kullanımını da doğrudan etkilemekte. Zira yayınlanan son güncellemelerden sonrada özellikle ınstagram Takipçi Kazanma meselesinde çok sayıda yeni sistem ortaya çıkmaya başlanmıştır. Eski sistemlerde çoğunlukla ana sayfa paylaşımlarında yapılan düzenlemelerle birlikte ınstagram Takipçi Kazanma sistemleri kullanılırken şimdilerde yeni özelliklerle bu konu ile ilgili da ciddi değişiklikler yaşanmaya başlanmıştır.

ınstagram’ın paylaşım yapısının da çok fazla daha etkileşimli bir hale gelmesini verici yeni güncellemelerden sonra uygulamanın kullanımında  bundan sonra daha değişik özellikler ön plana çıkmaya başlanıyor. Peki, ınstagram Takipçi Kazanma meselesinde yeni güncellemelerin nasıl bir etkisi mevcut? Yeni özelliklerle ınstagram’da nasıl daha çok takipçi kazanılır? Detaylı bakalım.

ınstagram Takipçi Kazanma için Yeni yollar
Resimlerin Hikayeleri özelliğinden Yaralanmak
Bu noktada ınstagram Takipçi Kazanma konusu için ilk dikkat çeken adımlardan biri hikayeler bölümü. Ana paylaşım menüsünden farklı bir sisteme sahip olan hikayeler bölümünün ınstagram’a dahil olmasıyla beraber bundan böyle ınstagram Takipçi Kazanma meselesi için da hikayeler bölümünün de etkisi de epey bir fazla.

Zira hem yeni bir özellik olması hem de Snapchat üzerinde kullanılan işlemlerden biri olmasına karşın ınstagram’a dahil edilmesi ınstagram’ın eleştirilmesine neden olsa da kullanıcıları yeni özellik üzerine yoğunlaşmalarını ve haliyle hikayeler bölümünün daha çok takipçi kazandırmasını sağlamaya başladı. Bu noktada ınstagram takipçi kazanma için hikayeler bölümünden yararlanmanın da oldukça etkili olacağını belirtelim.

ınstagram Takipçi Kazanma

ınstagram Takipçi Kazanma

Hikayeler Bölümünde Etiketleme Sistemini kullanması
ınstagram’ın hikayeler bölümün bu kadar çok ilgi görmesi uygulamanın yetkililerinin de hikayeler bölümüne daha fazla özen göstermesini sağlamaya başlandı. ınstagram’da bundan böyle hemen hemen her güncellemesinde hikayeler bölümüne yeni özellikler ekliyor. ınstagram sebebi ile hikayeler bölümüne katılan son özelliklerden biri olan etiketleme ayrıcalığı de ınstagram Takipçi Kazanma konusu için epey bir mühim bir etken. bundan böyle hikayeler paylaşımlarınıza etiketleme yaparak  arkadaşlarınızın sayfanıza daha çok girmesini bu şekilde sayfanızın etkileşiminin de fazla artmasına olanak sağlamaktadır.

ınstagram Takipçi Kazanma

ınstagram Takipçi Kazanma

canlı Yayın ayrıcalığı
ınstagram Takipçi Kazanma meselesi için dikkat çeken yeni özelliklerden birisi de canlı yayın özelliği. ınstagram yetkililerinin açıklamasına göre her ne kadar bütün ınstagram kullanıcıları için henüz canlı yayın ayrıcalığı kullanıma geçmemiş olsa da ınstagram’ın kısa süre içerisinde tüm bölgeler için yayınlanması beklenen canlı yayın özelliğinin takipçi etkileşimini de bir hayli artacağını  söylemek gerek. Bu nedenle standart paylaşımlara ilave olarak artık ınstagram canlı yayınlarını da düzenli şekilde yapmanın katkısı olabileceği kesin.

ınstagram Takipçi Kazanma

GıF Paylaşımları Nasıl Etkiler
Yeni güncellemeler ile beraber gerçekte bir nevi ınstagram’ın etkinliğinin artmaya başladığını söylemek gerekiyor. Yeni özellikler yardımı ile  bundan sonra talep çeken paylaşımları yapmak aşırı daha basitleşti. canlı yayın ayrıcalığı, efektlerle hikayeler paylaşımları bir yana dursun ınstagram’ın GıF desteğiyle beraber arık bu ürünü satın alanların çok aşırı daha çok beğenisini çekecek hikayeler oluşturmak mümkün. Bu durumda da çok daha fazla etkileşim elde edebilir ve elde ettiğiniz trafikle birlikte çok fazla daha çok ınstagram Takipçi Kazanma sağlayabilirsiniz.

ayrıca ınstagram takipçi kazanmak, beğeni hizmeti almak, video görüntüleme hizmetleri almak için uygun fiyatlarla Takipçi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

2018-02-06 13:05:18

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya Uzmanlığı , Sosyal Medya Analiz, İnstagram Hilecim İle Hesaplarınızı Analiz Ettirerek Eksik Noktalarınızı Öğrenebilir ve Profesyonel Yardım Alabilirsiniz. instagram takipçi

İnstagram Mavi Tık Nasıl Alabilirim

İnstagram Mavi Tık Nasıl Alabilirim

İnstagram Mavi Tık Nasıl Alabilirim Dünуanın  іşаret  fazla  kullanılan  sosуаl  medya  sistemi  dеdіğіmіz  vakit  bіrkaç  marka  aklımıza

İnstaoyun.com takipçi havuzuna kayıt oldunuz mu?

İnstaoyun.com takipçi havuzuna kayıt oldunuz mu?

İnstagram takipçi kazan ve ücretsiz takipçi sistemlerinde yazılım vasıtasıyla binlerce takipçiniz olabiliyor. Takipçi kasarak sadece sayıca instagram hesabınız büyüyor. Ancak unfollow özelliği

-->