Takipçileriniz Artsın Diye Aylarca Beklemeyin

Takipçileriniz Artsın Diye Aylarca Beklemeyin

Takipçileriniz Artsın Diye Aylarca Beklemeyin

 

Hem kişilerin hem de markaların birer sosyal medya hesabı var. Sosyal medya, web sitesinin resmiyetinden uzak ve geleneksel medya araçlarının demodeliğinden ırak olduğu için tercih edilir. Sosyal medya hesapları üzerinden anlık paylaşımlar yapılabilir. Yani, gazete gibi üzerinden 24 saat geçtikten sonra haberlerden haberdar olmazsınız. Aynı zamanda bir hata yapıldığında geri döndürülemez de değildir. Sosyal medya postlarına anında müdahale edilebilir. Bunun yanı sıra interaktif bir ortam hazırlayan sosyal medya hesapları sayesinde markalar müşterileriyle sağlıklı iletişim kurabilirler.

 

 Neden Takipçi Artırma?

 

 Sosyal medya hesapları sıfırdan açıldığında sayfanın hiç takipçisi olmayacaktır. Sayfanın etkileşim alması için gönderilerin altına etiket yapılsa bile 10 takipçi toplamak bile uzun bir zaman alabilir. Bunun yanı sıra rehberinizdeki kişileri sayfayı beğenmeye davet etseniz dahi etkili olmayabilir çünkü her insanın tanıdığı kişi sayısı kısıtlıdır. Davetiye gönderilenlerin tamamının sayfayı beğenmeyeceği düşünüldüğünde tek yol takipçi sepeti gibi güvenilir takipçi yükleme panellerinden gerçek veya sahte takipçi almaktır.

 

 Gerçek ve Sahte Takipçi Nedir?

 

 Gerçek takipçiler, normal insanlar gibi sosyal medya kullanıcılarıdır. Sosyal medyada aktiftirler. kurumsal sosyal medya hesapları genellikle gerçek takipçileri tercih ederler. Gerçek takipçiler içinden de Türk ve yabancı olarak ayırt edilebilir. takipcisepeti.com sitesi üzerinden üye girişinizi tamamlayarak tercih ettiğiniz takipçi türüne ve sayısına karar verebilirsiniz. Sahte takipçiler, takipçi sayısı kasmak için oluşturulan hesaplardır. Bu hesapların gerçek bir kullanıcısı vardır ancak kullanıcı sayfayı aktif olarak ziyaret etmez. sadece takipçi artırmak için başvuruda bulunan hesapların sayfalarını takip ederler.

 

 Takipçiye Sahip Olmanın Avantajları Nelerdir?

 

 Bir sayfanın fazla takipçiye sahip olması markanın değerini arttırır. Sayfayı takip etmeyen diğer insanlar, sayfanın çok takipçili olduğunu görünce sayfanın takibe değer olduğunu düşünerek takip et butonuna tıklarlar. reklam yönetimi sisteminin bir parçası olan bu durum sayfanın keşfette daha fazla görünmesini sağlar. Fazla takipçili sayfalar sayfayı takip etme eğilimini arttırır. Bu da bir süre sonra sahte takipçilerin yerini organik takipçilerin alacağı anlamına gelir. Takipçi sepeti üzerinden alacağınız takipçiler sayesinde marka prestijini artırmak sizin elinizde.

 

 Hikaye Üzerinden Linke Yönlendirme

 

 En çok kullanılan sosyal medya hesapları arasında bulunan Instagram'da hikaye özelliği bulunur. Hikayeler 24 saat sayfada kalır. Sosyal medya hesabı üzerinden herhangi bir web sitesine yönlendirme yapmak için sayfanın en az 10 bin takipçisinin olması gerekir. Takipçi satın alma sayesinde 1 gün içerisinde takipçi sayınızı 10 binin üzerine çıkarabilir ve takipçiye bağlı olarak açılan özelliklerden yararlanabilirsiniz.