Sosyal Medya Hesaplarınızı Canlandırın

Sosyal Medya Hesaplarınızı Canlandırın

Sosyal Medya Hesaplarınızı Canlandırın

 

Sosyal medya hesapları kişilerin olduğu kadar kuruluşların da rağbet gösterdiği mecralardandır. Bu hesapların açılması ücretsizdir ve paylaşım yapılması da ek bir masraf gerektirmez. Geleneksel medyadan ve diğer dijital mecralardan çok daha uygun fiyata reklamın verilebildiği sosyal medya hesaplarında perakendeden restoran sektörüne kadar birçok farklı alanda reklam verilebilir. Örneğin; cafe reklamı vermek için sosyal medya uzmanları belirli kriterler neticesinde hedef kitlenize nokta atışında bulunabilir.

 

 Herkes Sizi Konumunuzdan Bulsun

 

 Cafe gibi lokasyonun önemli olduğu işletmelerde konum bildirmek önemlidir. Konum ne kadar fazla bildirilirse o mekan keşfette daha fazla ön plana çıkar. Keşfet üzerinden ön plana çıkmak ve kafenin bilinirliğini artırmak için öncelikle kafe konum oluşturma gereklidir. Konum oluşturmak için bir işletme hesabınızın olması gereklidir. Sosyal medya üzerinden oluşturacağınız işletme hesabınızın adres bölümüne kafenizin açık adresiniz yazmalısınız. Daha sonra ister Whatsapp'tan isterseniz de Instagram'dan ve konumun bildirildiği diğer mecralardan kafenizin lokasyonunu kolayca belirtebilirsiniz.

 

 Sosyal Medyada Amatör Ruhlu Profesyonellere Danışın

 

 Sosyal medya her gün yenileniyor ve yeni özellikler ekleniyor. Bu özellikler içinde kaybolmamak ve gelişmelerden bihaber olmamak için kurumsal medya desteği veren firmalara danışmalısınız. Kurumsal sosyal medya desteği sayesinde dijital medyanın diline hakim olarak monotonluktan uzak bir tavır sergileyebilirsiniz. takipcisepeti.com gibi güvenilir yönetim firmaları sayesinde takipçi alımından sosyal medya sponsorlu yönetimine kadar tüm işlemlerinizi tek bir site üzerinden tamamlayabilirsiniz.

 

 Sosyal Medya Hesaplarına Takipçi Alma

 

 Sosyal medya hesaplarından takipçi alarak sosyal medya mecralarının birçok özelliğinden faydalanmak mümkün olabilir. Takipçisinin fazla olduğu bir sayfa aynı zamanda organik takipçi de çeker. Çünkü insanlar diğer insanların takip etmeye değer buldukları şeyleri incelemeyi severler. Bu nedenle bir sayfayı takip etmeden önce kaç takipçisinin olduğuna bakabilirler. Bu nedenle bir sosyal medya hesabının takipçisinin fazla olması gerekir. Sayfa eğer yeni açılmışsa organik takipçilerin edinimi için aylarca beklenmesi gerekebilir. Bunun yerine gerçek kişi satın alarak bir gün içerisinde takipçi sayınızın on binlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

 Sosyal Medya Affetmez

 

 Sosyal medyada yapılacak en ufak bir hata bile büyük bir şirketin itibarını zedeleyebilir. Bu nedenle sosyal medya hesaplarında yapılacak paylaşımlardan kullanılacak dile kadar pek çok noktanın detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Sosyal medya anlık ileti bildirimlerine imkan tanıyan bir mecra olduğu için anlık yapılan bir hatanın ekran görüntüsü alınarak uzun yıllar konuşulacak bir skandala malzeme olabilir. Bu gibi krizlerin oluşmasını önlemek ve var olan krizlerin aşılması için sosyal medya hesaplarınızı bir uzmana devretmelisiniz.