Takipçi Satinal, kurumsal sosyal medya yönetimi, medya reklam yönetimi

Takipçi Satinal, kurumsal sosyal medya yönetimi, medya reklam yönetimi

Müşteri Memnuniyetine Odaklanan Sosyal Medya Hizmetleri

 

Kişisel veya kurumsal web sayfalarının sosyal medyada tanınır olması ve hedef kitlenin ürün veya hizmetleri tercih etmesi için yaptığımız çalışmalar, müşteri beklentilerine uygun olarak planlanır. Kaliteli takipçi sayısının artmasını sağlayan medya reklam yönetimi hizmetlerimiz, sizi tercih eden müşterilerin keyifli ve güvenli bir online alışveriş deneyimi yaşamasını sağlar.

 

 Almak İstediğiniz Hizmete Özel Seçenekler

 

 İhtiyaca uygun özel seçenek ve paketler sunan hizmetlerimiz, konusunda uzman profesyonel ekipleri tarafından verilir. Farklı kullanıcılarla işlem yapma özelliği olan takipçi sepeti seçenekleri; beğeni, takipçi, yorum, hikaye, izlenme ve kaydetme özellikleriyle 7/24 kesintisiz olarak verilir.

 

 Takipçi gönderme; işleminde açılan sosyal medya hesaplarına hızlı bir şekilde takipçi yönlendirilir.

 Beğeni gönderme; işleminde anlık paylaşılan fotoğraf ve videolar için hızlı ve güvenli beğeni atılır.

 Yorum gönderme; işleminde ziyaretçilerin alışveriş kararını vermesi için kullanıcı yorumlarının aktif hale gelmesi sağlanır.

 Video izlenme; işleminde paylaşılan video veya hikayelerin görüntülenme sayısı hızlı bir şekilde artar.

 

 Özel Takipçi Paketleri Ne İşe Yarar?

 

 Kullanıcı adreslerinin daha kurumsal, güven verici ve güncel görünebilmesi için önemli olan özel takipçi paketleri, sosyal medya üzerinden yürütülen reklam çalışması olarak düşünülebilir. Daha geniş kitlelere adını ve verdiği hizmetleri duyurmak isteyenler için gerekli olan paketler, farklı kitlelere kolay yollardan ulaşmak isteyen markaların tercihidir. Konusunda deneyimli kadrolar tarafından ihtiyaca özel olarak hazırlanan içeriklerimiz, güvenlidir ve hesaba herhangi bir zarar vermez.

 

 Kurumsal sosyal medya yönetimi sosyal medya platformları aracılığıyla bilinirliğin artırılması işlemidir. Bu şekilde kişisel veya kurumsal web sayfaları hedef müşterilerine daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirler. Yeni nesil pazarlama stratejileri arasında yer alan;

 * Müşterinin gelmesi beklemek yerine ayağına gitmek kavramı, sektör ve marka profiline uygun olarak tamamlandığında başarı da kendiliğinden gelecektir.

 

 Görsel anlamda doyurucu içeriklerin daha fazla kişiye ulaşabilmesi için hazırlanan takipçi sepeti çalışmalarımız, fenomen hesaplarla desteklenerek, ziyaretçi sayıları organik bir şekilde artmasını sağlar. Güncel paylaşımların yapıldığı bir hesap, düşük bütçelerle desteklenerek kısa sürede hedeflenen takipçi sayısına ulaşabilir. Yaratacağımız her yeni takipçi, mağazaya gelen yeni bir müşteri ve satış hedeflerine bir adım daha yakınlaşmak demektir.