Instagramın Avantajlarından Yararlanın

Instagramın Avantajlarından Yararlanın

Instagramın Avantajlarından Yararlanın

 

Türkiye'de ve dünyada en çok kullanılan sosyal medya hesaplarından olan Instagram, sağladığı avantajlar sayesinde kişilerin olduğu kadar kurumsal markaların da ilgi odağı haline geldi. Instagram üzerinden yapılan sponsorlu reklamlar, paylaşılan gönderiler, keşfetten gördüğünüz hesapların her biri marka bilinirliğini artırmak için hazırlanan çalışmalardır.

 

 takipcisepeti.com gibi siteler üzerinden yapacağınız alışverişler sayesinde siz gönderi yükledikçe postunuza otomatik olarak beğeni yüklenebilir. Üstelik tüm bunlar çok uygun fiyatlara ve telafi garantisiyle yapılır.

 

 Otomatik Beğeni Nasıl Alınır?

 

 takipcisepeti.com üzerinden instagram oto beğeni satınal işlemi oldukça kolaydır. Beğeni satın almak için öncelikle üyelik hesabı açmanız gereklidir. Üye olmak son derece basit ve ücretsizdir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra belirli tutarda bakiye yüklemeniz gereklidir. Dilerseniz önce otomatik like paketlerinin fiyatını öğrenebilir, daha sonra bakiye yükleyebilirsiniz.

 

 Son derece güvenli olan ödeme yöntemi sayesinde kredi kartınızdan anında işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bakiye yükleme işleminden sonra hangi hesaba otomatik like gönderilecekse bilgisayarınızın tarayıcısından veya mobil cihazınızdan açmanız gerekir. instagram takipçi satınal işlemi için söz konusu İnstagram sayfasının linkinin kopyalanması gerekir. Linki kopyaladıktan sonra panel üzerinden yapıştırarak işleminizi tamamlamalısınız.

 

 Tek Tıkla Birçok İşlem

 

 Instagram üzerinden takipçi almak, sayfanızı keşfete çıkarmak veya otomatik like almak için tek bir panel üzernden link kopyalayabilirsiniz. Takipçi ve oto beğeni almak için sayfanın kendisinin linkini kopyalamanız gerekir. instagram keşfete düşme içinse gönderinin, yani paylaşılan postun linkinin kopyalanması gerekir. Tüm bu işlemlerden sonra likeler, takipçiler ve diğer işlemler 48 saat içerisinde tamamlanır. Otolikelarınızı günlük, haftalık veya aylık olarak da satın alabilirsiniz.

 

 Aylık Olarak Otolike Alımı

 

 Bir kez otolike alıp bir ay boyunca rahat etmek için işlemlerinizi aylık olarak sürdürebilirsiniz. Otolike alımı için karşınıza çıkacak olan tercihlerden sizin için uygun olanını seçebilirsiniz. Like gönderim sayısını kendiniz belirleyebilir veya mevcuttaki seçeneklerden birini işaretleyebilirsiniz. Likelar fotoğraflar yüklendikten sonra yüklenir ve sınırı yoktur. Bir ay içerisinde 100 adet fotoğraf da yükleseniz her bir gönderiye like gönderilecektir. Bu işlemi haftalık olarak tercih ettiğinizde haftada bir satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekecektir. Bunun yerine otolikeları aylık olarak almak daha mantıklı olacaktır.

 

 Keşfetten Keşfedilin

 

 Gönderilerin linkini kopyalayarak sayfanızı keşfete düşürebilirsiniz. Son derece makul fiyatlı olan bu işlemler sayesinde takipçilerinizin organik olarak artmasına yardımcı olabilirsiniz. Böylelikle bütçeniz sadece bot takipçilere gitmez, bir yandan marka prestijiniz artarken diğer yandan yavaş yavaş gerçek takipçiler elde edersiniz. Böylelikle bir süre sonra takipçileriniz de beğenileriniz de gerçeğe dönüşür.