ınstagram’ın Yeni niteliği Yorum Yanıtlama Nasıl kullanılacak ?

ınstagram’ın Yeni niteliği Yorum Yanıtlama Nasıl kullanılacak ?

ınstagram’ın Yeni niteliği Yorum Yanıtlama Nasıl kullanılacak ?
ınstagram’ın en büyük güncellemelerinden bir tanesi daha kısa süre sonra yayınlanacak. ınstagram’ın CEO’su sebebi ile uygulamanın resmi blog hesabından verilen güncelleme haberinden sonra güncellemenin ne bunun gibi detaylara sahip olacağı da merak konusu olmuştu. neredeyse tüm özelliklerin açıklanmasıyla bu ürünü satın alanların meraklarını dindiren ınstagram, tüm bu güncelleme özellikleri içerisinde ise daha aşırı yorum sistemleri üstünde çalışma başlattığını da duyurdu.

Uygulama içinde satın alanların yorum etkinliklerini çok fazla daha çok arttıracağı düşünülen yeni güncelleme ile beraber yorum yanıtlama sistemlerinin de geliyor olması zaten ınstagram’ın şimdiden büyük oranda etkinliğinin artmasını sağlayacak bu gibi. Peki, ınstagram CEO’su sebebi ile açıklanan yeni yorum yanıtlama sistemi nasıl çalışacak? ınstagram’ın bu konuda yaptığı açıklamanın detayları neler? Daha detaylı şekilde ele alalım.

Facebook gibi Kullanım beğeni Toplayacak
Bu noktada yeni sistemin gerçekte daha çok fazla Facebook üzerinde sunulan sistemle hemen hemen aynı olduğunu da belirtelim. tıpkı Facebook yorumlarında olduğu bu gibi  bundan sonra sadece yorumun alt kısmında yer piyasa “yorum beğeni butonları” sayesinde paylaşımlarınıza gelen yorumlara zevk bırakabileceksiniz.

ayrıca yorum yanıtlama sistemini kullanmakta en az yorum beğeni sistemi kadar pratik olacak. Zira bu sistemde de paylaşımınıza gelen yorumları cevaplamak, yoruma yanıt vermek için tek yapmanız gereken yorumun altına gelerek “yorumu yanıtla” seçeneğini denemeniz olacak. “Yorumu yanıtla” dediğinizde ise hızlı yanıtlama menüsü açılacak. Bu bölüme yazdığınız yorumda otomatik şekilde yorum yanıtı olarak gösterilecek.

ayrıca hemen belirtelim siz yoruma cevap verdiğinizde yada yoruma zevk gönderdiğinizde paylaşımınıza yorum yapan kullanıcıya da direkt mesaj gönderilecek. Kullanıcı gelen bu bildirim ile hem sizin yorumunuzu hem de yorum yanıtınızı görebilecek. bu ürünü satın alanların yorum etkinliğini ve kullanıcılar arasındaki etkileşimi çok aşırı daha fazla arttırması beklenen yeni özelliğin ınstagram takipçi sayıları sistemine de doğrudan etki etmesi bekleniyor. Bunun dışında kısa süre arasında özelliğe ifadeler ve tıpkı Facebook benzeri beğeni dereceleri geleceğini de belirtelim. Yani ınstagram yorum sistemi çok aşırı daha geliştirilecek bir sistem şekilde göze çarpmaya başladı.

ınstagram takipçi hilesi , instagram beğeni hilesi

2018-02-06 13:05:18

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram da Canlı Yayın Dönemi Başladı

Instagram da Canlı Yayın Dönemi Başladı

instagram canli yayın özelliğini  aktif duruma getirdi. artık Facebook ve Periscope bunun gibi canlı-diri video yayını yapabilirsiniz. instagram, bir süre evvela canlı-diri video özelliğini

instagram hesabım çalındı (hacklendi) nasıl geri alabilirim ?

instagram hesabım çalındı (hacklendi) nasıl geri alabilirim ?

Merhabalar instagram hesabı çalınan ya da eşinin dostunun hesabı çalınan arkadaşlar önce nasıl bu hesabı çaldırdınız onu etüt etmemiz gerek ? Telefonunuz ‘ daki herhangi bir truva atı

İnstagram Hikaye Ekleme

İnstagram Hikaye Ekleme

instagram öykü Ekleme instagram’ın Hikayeler ayrıcalığı giderek gelişiyor ve daha çok ciddi bir hale geliyor. şimdiye kadar sırf kısa video yada fotoğraflar paylaşılan ve üzerine ova

-->