İnstagram Takipçi Kasma Yolları

İnstagram Takipçi Kasma Yolları

instagram Takipçi Kasma metodları
​Bir profil oluşturdunuz, bir yığın paylaşacak fotoğrafınız var lakin noksan bir şey yok mt.? Onları görecek kişiler noksan! Peki instagram dünyasında sizin de güzel bir yer alma zamanınız gelmedi mi? Haydi gelin biraz nasıl takipçi kazanacağımıza bakalım.

ÖZGÜN OLUN
Fotoğraflarınız her zaman için orijinal ve anlaşılır olsun, popüler olmayan sitelerden ya da bloglardan içerik alarakta profilinizi destekleyebilirsiniz ama kendi çektiğiniz fotoğraflar beğenildikçe fotoğraflarınızın güzel olduğunu anlayacak ve kendi kendinize (düz şekilde ve elle tutulur) içerik üretmeye başlayacaksınız, bu da sınırsız paylaşım demek.

Bir tema belirleyin
Profiliniz bir tema üstünden işlesin, profil akışınız daha güzel görünsün veya keşfet sayfasında göze hitap etsin, örneğin tıpkı tonları kullanarak profilde tutarlılığı sağlayabilirsiniz fakat bunu yaparken abartıp çok monoton olmamak ve kişilerin “ya bu da çok fazla bozdu tekrarlıyor sürekli” algısını bozacaktır.

#Hashtag’leyememek
Tamam, hashtag diye bir şey var, güzel. ama her fotoğrafın altına 30 adet haddini dolduracak şekilde hashtag yerleştirmek yerine konuyla ilgili olan hashtagleri kullanırsanız konuya yatkın olan kişiler sizi takip edecek ve bu takipçiler kalıcı olacaktır. (mesela; Bisiklet resmi koyup #bicycle ve ya dikkat çeken #onroad gibi hashtagler kullanmak yararınıza olur #takipcipanelim)

Hesabınızı gizli tutun
Biraz gizemli olmak her zaman için iyidir. Hesabınız gizli yoğun şekilde kullanıcılar bakıp gitmeyecek ve içeriklerinizi görmek için takip eden kullanıcılar genel olarak kalıcı olacaktır. Unutmamalısınız ki hesabınız gizli bulunduğu için isim seçiminiz ve biyografi bölümünüz bir o kadar etkileyici olmalıdır. Sonuçta sizi takip ettirecek olan yegane etken budur.

Süreklilik
Elinizde fotoğraf biriktirin fakat hepsini bir anda paylaşmayın, instagram algoritmasına göre paylaşımlarınız keşfet sayfasına daha az düşer ve sizin fotoğraflarınızı geri arda gören kişiler fotoğrafları beğenmek istemez ve sizin spam attığınızı düşünür. Bunun yerine günden güne fotoğraf atarak devamlılığı sağlarsanız hem aktif olduğunuzun mesajını verir hem de kullanıcılar sizin fotoğraf paylaşacağınız zamanı bildiği için daha çok beğeni alırsınız. (Yani insanlar hususi olarak profilinize girer)

Konumları önemseyin
insanların fotoğraflarındaki konum bilgilerini takip ederek çevrenizden arkadaşlar edinebilir, takipçi kazanabilirsiniz. bununla beraber kendi fotoğraflarınızda konum bilgisi ekleyerek, profilinizdeki harita kısmında anılarınızı harita üstünde yad edebilirsiniz.
Hala takipçi kazanmakta zorluk çekiyorsanız temanızda bir problem olabilmektedir mi? Değişiklik her zaman iyidir, küçük bir revizyonla daha büyük kitlelere hitap edebileceğiniz su götürmez bir gerçek, bunları denedikten sonra gitsin likelar geldin followerlar modunda takılabilirsiniz, aman ha kendinizi çok kaptırmayın.

#ücretsiz instagram takipçi hilesi

2018-02-06 13:05:19

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram yorum engeli ve öteki engellenmeler ?

instagram yorum engeli ve öteki engellenmeler ?

Merhaba arkadaşlar instagram bazı pozisyonlarda lüzumlu gördüğü taktirde hesabınızın işlem yapmasını engelleyebilir ?instagram yorum engeli inceleyeceğimiz bölümler ; instagram yorum engeli

Yeni Güncellemeler Sonrası ınstagram Takipçi Kazanma

Yeni Güncellemeler Sonrası ınstagram Takipçi Kazanma

Yeni Güncellemeler Sonrası ınstagram Takipçi Kazanma ınstagram’ın artık devamlı değişen bir yapısının olması uygulamanın sürekli dikkat çekmesini sağlamaya başlandı. Güncellemeler

İnstagram Takipçi Ve Beğeni Hilesi

İnstagram Takipçi Ve Beğeni Hilesi

Teknoloji çağı günümüzde sosyal medya kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. En popüler sosyal medya kanallarından biri olan instagram, en hızlı fotoğraf paylaşılan sosyal medya

-->