İnstagram Keşfet Bölümüne Nasıl Çıkabilirim

İnstagram Keşfet Bölümüne Nasıl Çıkabilirim

İnstagram Keşfet Sekmesine Nasıl Çıkabilirim

Merhaba değerli İnstagram Hilecim Blog okurları, bu yazımızda sizlerden gelen aşırı çok talep üzerine instagram’da ...Keşfet... sekmesine nasıl çıkabileceğinizi kaleme alacağız. Yazımıza başlamadan önce biraz temel bilgiler ile başlayalım.

Keşfet Sekmesi Nedir Ne işimize Yarar?

instagram’da keşfet sekmesi çok bir algoritma ile çalışmaktadır. Fotoğraflarınızın konumlarını yada etiketlerini hashtag kullanarak, fotoğrafınızın popülerlik durumuna göre keşfet sekmesinde yerinizi alırsınız. Keşfet sekmesinde sizin tanımadığınız insanlar fotoğraflarınızı görebilir, beğenebilir yahut yorum yapabilir böylelikle çok fazla daha çok kitleye ulaşma şansını yakalamış kalıyorsunuz. şimdilerde, pek aşırı şahıs fotoğraflarının keşfet sekmesine düşmesi için yoğun çaba göstermekte ve farklı fotoğraflar çekip yayınlamaktadır. Keşfet sekmesine düşmenin bir değil birden fazla yolu bulunur. şimdi sizlere bu yollardan bahsedeceğiz. Bu yollardan bazıları ücretli satın alım yapmanız gerektiren metodlar fakat kesinlikle reklam olarak belirtmeyeceğiz, dileyen istediği yöntemi deneyebilir.

Basamak Basamak Keşfet Sekmesine Nasıl Düşersiniz ?

Fotoğraflarınızı paylaşırken mutlaka konum ekleyin. misal olarak, İzmirde’da bir otelde çekildiğiniz bir fotoğrafı, paylaşırken konum kısmından belirtin böylelikle fotoğrafınızı paylaştığınızda nerede paylaşıldığı görülebilecektir.
Fotoğraflarınızı paylaşırken en iyi 5 olacak biçimde etiket hashtag ekleyin. Bu etiketler mutlaka fotoğrafla alakalı olsun. örnek şekilde, Alaçatı’da dondurma yerken bir fotoğraf paylaştınız ve bu fotoğrafın etiketleri şöyle olsun : #yaz #alaçatı #tatil gibi bunun gibi türetebilirsiniz.
Bunların dışında en mühim kriter ise fotoğrafınızın ne kadar beğeni aldığı kriteri. Yani paylaştığınız fotoğraf ne kadar beğeni alırsa o kadar Keşfet sekmesine azalma şansı da artacaktır. Bazı insanlar nebati yollardan aşırı çok beğeni alamamakta, bu sebepten dolayı İnstagram Hilecim şekilde arzuladığınız fotoğrafınıza ücretli şekilde beğeni aktarımını yapabiliyoruz. şayet ücretli şekilde instagram’da beğeni satın almak isterseniz buraya göz atabilirsiniz.
Sizin instagram’ınızda bulunan Keşfet sekmesindeki fotoğraflara talep gösterin. Yani Keşfet sekmenizdeki fotoğrafları beğenin ya da yorum yapın. Böylece instagram sizin bu kısma ilgi duyduğunuzu algılamakta ve ileride paylaşacağınız fotoğraflarda Keşfet sekmesinde gözükme şansınızı arttırmaktadır.
instagram takipçi hilesi ile sitemizden günlük ücretsiz takipçi beğeni yorum kazanbilirsiniz.

Fotoğraflarınıza Filtre eklemeyi Deneyin ! 

Son ciddi nokta ise fotoğraflarınıza filtre eklemek. Filtre araçları ile fotoğraflarınıza efekt vererek daha çok fazla talep cazibeli bir duruma getirebilirsiniz. Bu da Keşfet sekmesine azalma şansınız arttıracaktır.

#instagram takipçi hilesi #instagram beğeni hilesi

2018-02-06 13:05:18

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Takipçi Hilesi

instagram’ da Son akımları Takip Edin, Sizi Takip Etsinler Sosyal medya platformu instagram da takipçiniz mi az, beğenileriniz mi bulunmaz? çağımızda her derdin çaresi

İnstagram Mavi Tık Nasıl Alabilirim

İnstagram Mavi Tık Nasıl Alabilirim

İnstagram Mavi Tık Nasıl Alabilirim Dünуanın  іşаret  fazla  kullanılan  sosуаl  medya  sistemi  dеdіğіmіz  vakit  bіrkaç  marka  aklımıza

https://takipcipanelim.com  Web Sitesi Güncellendi

https://takipcipanelim.com Web Sitesi Güncellendi

Sizler için, yenileniyoruz gelişiyoruz, Yenilenen Tasarımızla marka yüzümüzle birleştiriyoruz. Sizler için Güncellenen sitemiz için siz müşterilerimize Daha güvenli , hızlı hizmet

-->