İnstagram Hikaye Ekleme

İnstagram Hikaye Ekleme

instagram öykü Ekleme
instagram’ın Hikayeler ayrıcalığı giderek gelişiyor ve daha çok ciddi bir hale geliyor. şimdiye kadar sırf kısa video yada fotoğraflar paylaşılan ve üzerine ova yazma, çizim yapma benzeri fırsatlar  sunan  instagram Hikayeler kısmı, artık aşırı daha işlevsel.

Boomerang:

instagram’ın dün blogunda duyurduğu yeniliklerden ilki Boomerang.  bundan sonra Stories (Hikayeler) eklerken aşağıda bulunan Boomerang seçeneği yardımıyla gif’ler  ya da resimler oluşturup paylaşabilirsiniz. Ayrı bir uygulama ile instagram’da da buna benzer tür paylaşımlar zaten yapılıyordu ama bundan böyle ilave bir uygulamaya gereksinim duymadan Stories (Hikayem) şekilde paylaşabilirsiniz.

Mention: 

Stories (hikaye) paylaşırken birilerine dokunmak, onlara yönlendirmek gerçekten büyük bir gereksinim biçimine gelen bir şeydi. instagram da bunu farketmiş olacak ki artık öykü paylaşırken bireyleri bir bakıma etiketlemenize imkan veriyor. Bu sayede en kolay misal ile fotoğrafını paylaştığınız bir kişinin hesabını “@”ekleyip ona yönlendirebilirsiniz. örenek “@musstafatatar” yazdıktan sonra tıpkı içerik eklerken ve ya paylaşım yaparken olduğu bunun gibi kişi isimleri geliyor ve oradan seçiyorsunuz yada kendi kullanıcı adınızı yazarak ekliyorsunuz.

Bu özellik ayrıca çok fazla güzel bir reklam modeli de olacaktır, özellikle de fenomenler için.

Link Ekleme: 

instagram’ın ısrarla içerik sahasında izin vermediği takdirde tıklanabilir link konusu Stories yani öykü ile biraz zayıflamış görünüyor. Henüz çok kısıtlı bir kitleye açılmış olsa da umuyoruz ki yakında herkes Stories’a (Hikayeme) kolaylıkla tıklanabilen bir link ekleyebilecek. Bu sayede aşağıdaki görselde de olduğu benzeri bir blog yazınıza yahut öteki bir şeye yönlendirme yapabileceksiniz.

Stories bu özellikler sayesinde yükselişini devam ettircek bu gibi. instagram’ın gerçek içerik paylaşım konusunda veya  zevk sayılarında bir azalmaya sebep olmuş olsa da gelecekte öykü ’nin önemi artacak bunun gibi görünüyor. Bir sonraki yenilik şekilde ise instagram öykü ye  daha uzun ve ayrıntılı video içerikleri ekleme imkanı sağlanması da ayrı bir güzel özellik olurdu.

lakin şu anlık Snapchata göre daha uzun videyo çekme imkanı sağlamaktadır buda instagramın sunucusunun ne kadar büyük ve kaliteli olduğunu öne çıkarıyor buda şu anlık instagramı tüm sosyal medya nın en hepsini arasında barındırmasıyla Göz önüne cıkıyor.

Ücretsiz İnstagram Takipçi Hilesi   İçin 

2018-02-06 13:05:19

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Takipçi ve Beğeni Hilesi

İnstagram Takipçi ve Beğeni Hilesi

Sosyal medyada popülerliğinizi arttırmak için gerekli olan ilk şart; hesaplarınızdaki takipçi, arkadaş veya beğenilerinizin yüksek olmasıdır. Daha eğlenceli bir hayat yaşamak, arkadaşlarınıza

İnstagram Görüntüleme Hilesi

İnstagram Görüntüleme Hilesi

INSTAGRAM VIDEO GÖRÜNTÜLEME HiLESi Her geçen gün daha cok artan,  instagram izlenme hilesi ile sizlere en kaliteli bir konumlar sergilenerek dilemiş olduğunuz izlenme sayısına kolaylıkla

İnstagram Mavi Tık Nasıl Alabilirim

İnstagram Mavi Tık Nasıl Alabilirim

İnstagram Mavi Tık Nasıl Alabilirim Dünуanın  іşаret  fazla  kullanılan  sosуаl  medya  sistemi  dеdіğіmіz  vakit  bіrkaç  marka  aklımıza

-->