2017 İçin İnstagram Trendleri

2017 İçin İnstagram Trendleri

2012`de Mark Zuckerberg, 30 milyon kullanıcılı ve yalnızca 13 çalışanı olan bir uygulama olan instagram için 1 milyar dolar ödedi. Hızlı ileri dört sene ve instagram 500 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve bu büyümenin yavaşlama işareti gösterir .

Sosyal medya kullanıcıları genelde değişime karşı direnirler, ancak güncellemeler ağların bakış açısından gereklidir. Yeni girişimlerin peyzaja girmesiyle, eski bekçinin özelliklerini genişleterek yeni kalması gerekiyor.

Bu, pratik bir filtre ve fotoğraf uygulamasından videoları içeren, kaybolan içeriği, direkt ileti alışverişini, şimdi Satın kırmızı düğmelerini ve daha fazlasını içeren bir uygulamaya dönüşen instagram ile gerçekten görülebilir.

Egemen instagram eğilimleri, hem bireylerin hem de markaların yararlanacağı platform ekleme ve genişletme özelliklerini görüyor. instagram, uygulamanın ne için kullanılabileceğinin kapsamını arttırmaya niyetli görünüyor.

instagram Hikayeleri

Ağustos ayında, instagram Stories başlattı Hikayeleri Snapchat benzer hiçbir şekilde oldu. fakat 24 saat sonra fotoğraf ve videolar kaybolacaktır. Ve içeriğinize bir sıra filtre uygulayabilir yada metin ve çizimler ekleyebilirsiniz. Ve adı. adı oldukça aynı.

Güncellemenin arkasındaki fikir, instagram kullanıcılarının azami fotoğraflarını gönderme eğiliminde olmalarına karşın, onların gündelik snaplarını değil bunun gibi görünüyor. instagram`ın duyuruda belirttiği gibi, "instagram Hikayeleri ile çok aşırı bilcanlım meselesi için endişelenmenize gerek bulunmamaktadır. Bunun yerine, gün boyunca dilediğiniz kadarını paylaşabilirsiniz - arzuladığınız kadar yaratıcılıkla. "

ürünün lansmanı, kullanıcılar yönünden yönlencanlılen bir instagram trendinden çıktı: `finstagram``ın yükselişi. Bu terim, düzmece instagram`ı anlatım eder; burada instagram, ana hesapta istemeyecekleri içeriği paylaşmak için ikincil bir hesap oluşturur. Birincil hesaplar instagram`ın yazılmamış kurallarına uymak zorundadır; zira, haftada en az bir defa feshedilmiş avokadların fotoğrafını salıvermeniz gerekir.

öyleyse Hikayeler, insanların instagram`ı kullanma biçimini değiştirmeyi amaçlıyor, bu yoğun şekilde gözü pek bir harekettir. Hikayeler eğer güncellemeleri müşterilerini etiketlemek için içerik (kendi sitesine insanları yönlendiren markalar için kullanışlıdır) bir bağlantı eklemek için izin verir, ve hatta destekler Boomerang .

Boomerang, Hyperlapse ve Layout bu gibi kurulduktan sonra ayrı bir uygulama olarak başlatıldıysam şaşkın olmazdım. bu ürünü satın alanların şişmiş bir uygulama ile karıştırılmamalarına olanak tanır.

İnstagram takipçi hilesi
instagram Direct

Geçen sene instagram, fotoğraf paylaşım uygulamasının mesajlaşma tarafı olan Direct`i güncelledi. O zamandan buyana, kullanıcı sayıları 80 milyondan 300 milyona çıktı. Böyle numaralarla, instagram`ın kullanmakta olanları bu uygulamayı daha çok kullanmaya teşvik etmek için hizmetin bu bölümünü geliştirmeye devam edeceği şaşırtıcı değil.

instagram, Snapchat kullanıcılarına ve instagram öyküleri kullanıcılarına aşina istikbal yeni özellikler getirdi. Kullanıcılar artık kaybolan içeriği bireysel takipçilerine ve arkadaşlarına gönderebilir. içerik, bir kullanıcının gelen kutusundan görüntülendikten sonra kaldırılır. Gönderenler, alıcının bir videonun ekran görüntüsünü alıp almadığını görebilir.

instagram Alışveriş

instagram, son güncellenmiş bir güncellemede, 20 ürün markası ile shoppable ürün etiketlerini denemiş ve belirli öğelerin bir fotoğrafta etiketlenmesine izin vermiştir. Bu, kullanıcı için aşırı daha kesintisiz bir alışveriş deneyimi sunar. Kullanıcılar, biyolojide bir bağlantı edinebilmek durumunda kalmadan, ürünün ayrıntılı bir görünümü için bir etiketi tıklayabilirler. Alışverişten sonra, ürünü terk etmeden araştırmaya devam edebilirsiniz. Kullanıcı satın alma işlemine devam etmek isterse, şimdi Satın al düğmesi işletme web sitesinde yer saha ürünün açılış sayfasına yönlencanlır.

Bu güncelleme aşırı mantıklı.

Sosyal satışlar henüz tam olarak kaldırılmadı, fakat şebekeler için nakit kazanabilir, böylece işe yarama anlamında türlü girişimler yapılmaktadır. instagram, Pinterest ile birlikte aşırı görsel bir ağı ve alışverişi platforma çok fazla iyi uyuyor bu gibi görünüyor. Bu ilk fırsat tutunursa, alışveriş seçeneklerinin uzatılmasını bekliyorum.

2017 için instagram trendlerinden biri daha bağımsız uygulamalar olabilmekte

instagram iş Araçları

instagram`ın analitik bakış açılarından çok fazla az öneri ettiği işletmeler için uzun zamandır hayal kırıklığı yaşandı, lakin son güncellenen bir güncelleme bunu değiştirdi.

instagram Business Tools, hesapların ilk kez bir işletme hesabı olarak doğrulanmasına imkan tanır. Bu yeni özellik, iletişim yöntemleri, işinize yol tarifi eklemenize ve terfi edilen yayınlara ve analitiklere erişiminizin kilidini açmanıza imkan tanır.

instagram`daki Analizler, işletmelerin takipçileri meselesinde davranış ve demografik bilgiler benzeri ayrıntıları ortaya çıkarmasına imkan tanır. Analiz, yayınlarınızı azami bir hale getirebilmeniz için hangi yayınların enfazla performansı olduğunu söylemenizi sağlar. Bu son güncelleme kadar, markaları, üçüncü yan kullanmak durumunda instagram analiz araçları .

Son olarak, bu güncelleme, iyi performans işaret eden yayınları instagram uygulaması içinden reklamlar haline getirmenize ve markaların daha çok insana ulaşmasına yardımcı olmanızı sağlar. Bu, yılın başında tanıtılan algoritma tabanlı yayınla bağlantılı olabilmekte: instagram`ın üst şirket facebook`unu izlemesi zorunda, algoritma tabii erişimi yavaş yavaş azaltacaktır, yani markaların terfi mesajları için ödeme yapmaktan başka seçeneği yoktur.

Genişletilmiş Video alternatifleri

En yeni instagram trendlerinden bir tanesi, videonun uygulamada daha büyük bir rol oynadığını gördü.

Hikayenizi anlatmak için 15 saniyelik videolar çok fazla kısa muydu? instagram var 60 saniyelik videolara izin verilen mevcut video seçeneklerini genişletti. Bu, markaların denemek ve kullanıcıların ilgisini çekmek için sahip bulunduğu alternatifleri artırır.

ayrıca, yaklaşmakta olan en büyük değişiklik canlı videoda. Periskop, Youtube, ve ondan öncelikle Facebook bu gibi, instagram vardır o canlı video deniyor doğruladı .

İnstagram'a Canlı Video geliyor

özellik henüz ne zaman yayımlandıracağına dair henüz bir haber bulunmamaktadır, lakin ilk testler tamamlanmasından sonra bu özelliğin kullanılmasını bekleyebilirsiniz. Canlılar normal kullanıcılar tarafından kullanılabilir bir hale getirildiğinde, markalar ve etkileyenler, bu yeni ayrıcalığı en çok nasıl kullanacakları meselesinde kaçınılmaz şekilde denemeye başlarlar.

Markalar için reklam seçeneklerini artırma

instagram`ın platformda reklam vermek arzulayan markalar için çeşitli alternatifleri mevcut, fakat sene ilerledikçe bu seçeneklerin kademeli şekilde artmasını bekliyorum.

Mark Zuckerberg geçmişte söylediği bir ürün bir milyar kullanıcıya ulaşır kadar bir "anlamlı işletmeler" olmadığını ve o zamana kadar "Biz nakit kazandırmak için denemek için gitmiyorsun" diye. Duyarlılık çok aşırı derecede saldırgan reklamcılık hizmeti kullanıcılara daha az çekici duruma getirmekte ve büyümeyi kısıtlamaktadır.

1 milyar kullanıcınızı vurduktan sonra, rakibine geçmek için çok aşırı elverişsiz bir hale getiren kritik bir kitleye ulaşılmıştır. Bu noktada, markalar için daha çok reklam ve reklamcılık seçeneği görmeye başlamalıyız.

instagram takipçi hilesi

2018-02-06 13:05:18

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Yorum Beğendir Özelliği

İnstagram Yorum Beğendir Özelliği

Her geçen gün daha ayrıcalıklı özellikler ile karşımıza çıkmaya devam eden instagram`a aşina olduğumuz iki özellik daha eklendi. İnstagram yorum beğendirme Bilhassa bu yıl içerisinde

Kullanım Koşulları , Güvenlik, Bilgilendirme

Kullanım Koşulları , Güvenlik, Bilgilendirme

Kullanım Koşulları , Güvenlik, Bilgilendirme KULLANIM ŞARTLARI Sitenin genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve

İnstagram Takipçi Beğeni ve Yorum Hilesi

İnstagram Takipçi Beğeni ve Yorum Hilesi

İnstagram Takipçi Beğeni ve Yorum Hilesi​ Teknoloji çağı şimdilerde sosyal medya kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. En popüler sosyal medya kanallarından birisi olan instagram,

-->